KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073155

nr 1307 3155

Eke Bjerén

(1943-1999), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 32x39,5cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:24:23

Eke Bjerén

Läs mer om Eke Bjerén