KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13073155
nr 1307 3155
Eke Bjerén
(1943-1999), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 32x39,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 februari 2020
kl 19:24:23
200 kr
Eke Bjerén
Läs mer om Eke Bjerén